•  0
  •  280

Dlaczego warto mieć stronę internetową?

Internet jest obecnie największym źródłem informacji na świecie. Jest także niezawodny, szybki, skuteczny i stosunkowo tani. Te argumenty same w sobie są już odpowiedzią na pytanie - czy warto?

Liczba odbiorców

W odróżnieniu od innych form reklamy (tj. ulotki, reklama w tv, radio itp.) strona www jest wstanie dotrzeć do dużo większej ilości odbiorców, w sposób bardziej precyzyjny, szybszy i tańszy!

Każdy kto ma doświadczenie w reklamowaniu się w "standardowy sposób" wie o jakich kosztach mowa. Do tego często kampanie prowadzone w ten sposób są nachalne i mało skuteczne.

Reciptients ammount.

Pod tym względem strona www nie ma sobie równych! Codziennie miliony ludzi przeszukują Internet w poszukiwaniu interesujących rzeczy. Dziś z dobrodziejstw ogólnodostępnej sieci korzystają nie tylko młodzież i osoby w wieku średnim, ale także i seniorzy.

Często pierwszą rzeczą przed nawiązaniem jakiegokolwiek kontaktu z firmą - jest wpisanie przez potencjalnego klienta nazwy firmy lub frazy w wyszukiwarce. Jeśli naszej działalności nie ma w wykazie, może to oznaczać nawet całkowitą dyskwalifikację w oczach odbiorcy - bowiem, nie ma możliwości poznania szczegółowej oferty, opinii lub nawet sprawdzenia numeru telefonu.

Nieograniczony zasięg

Sprzedaż produktów w "prawdziwym życiu" ogranicza nas. Musimy posiadać bazę w stałej lokalizacji, a dowóz często obwarowany jest dodatkowymi przeszkodami (transport, koszty).

Dobrze przemyślana strategia e-biznesowa - pozwala nam na prowadzenie działalności w taki sposób, że wszelkie granice znikają!

Jest wiele specjalistycznych firm i usług, których poszukują ludzie nie przejmujący się odległością tylko dobrą ofertą, konkretną metodą wykonania czy po prostu, z niewiadomych przyczyn, nie chcą współpracować z pobliskimi firmami. Dla takich firm strona internetowa jest jedynym możliwym nawiązaniem kontaktu i wstępnym zapoznaniem się z ofertą jeżeli taka jest na stronie.

Najtańsza reklama na rynku

Jednym z podstawowych powodów dla których tworzy się strony internetowe jest reklamowanie danej firmy. Internet daję tą wspaniałą możliwość jaką jest reklama dowolnych kształtów, rozmiaru czy treść dla każdego bez ograniczeń za śmieszne pieniądze, bo już od 200 zł rocznie.

Using a computer.

Wszyscy się zgodzą, że jak na reklamę to jest naprawdę mało. Oczywiście nie można zapominać o samej stronie www. Jeżeli sami nie umiemy takiej zrobić, polecam moje usługi.

Wykonam projekt graficzny witryny, doradzze w sprawie treści, zainstaluje oraz uruchomie nasz autorski system zarządzania treścią, abyś w przyszłości mógł sam zmieniać zawartość swojego www (i obniżyć tym samym koszty).

Na zakończenie

Mam nadzieję, że ten artykuł przekonał Cię do tego jak ważną rolę odgrywa Internet w dzisiejszych czasach.

Pisałem go z ideą uświadamiania. Jeśli stwierdzisz, że w Twoim przypadku strona internetowa jest potrzebna, mogę zaoferować odpowiednie narzędzia.

Masz jakieś wątpliwości lub chcesz o coś zapytać? Pisz śmiało!